فراخوان ارزیابی عمومی

سازندگان و تامین کنندگان قطعات یدکی و تجهیزات


شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در نظر دارد به منظور ارزیابی کیفی و تشخیص صلاحیت سازندگان و تامین کنندگان قطعات یدکی و تجهیزات، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط که دارای تجربه و دانش لازم و توان مدیریتی و مالی مناسب باشند را شناسایی، امتیازدهی و درجه بندی نماید.

لذا از کلیه اشخاص واجد شرایط دعوت می گردد به منظوراعلام آمادگی و ثبت نام اولیه به بخش ثبت نام مراجعه نمایند.

چنانچه قبلا دراین سامانه ثبت نام کرده و قصد اصلاح اطلاعات را دارید اینجا کلیک کنید..

خاطر نشان می سازد:
  • شناسائی مذکور صرفاً به منظور ارزیابی متقاضیان بوده و هیچگونه حقی جهت متقاضیان برای شرکت در مناقصه/استعلام ایجاد نخواهد کرد.
  • شرکت های تایید صلاحیت شده به مدت دو سال در لیست بلند شرکت سنگ آهن مرکزی ایران قرار گرفته، عندالزوم در استعلام ها و مناقصات محدود از آنها دعوت به عمل خواهد آمد.
  • اطلاعات دریافتی در این سامانه بصورت کلی بوده و ممکن است در مراحل برگزاری مناقصات/استعلامها نیاز به گرفتن اطلاعات تکمیلی از آنان باشد.
  • کلیه اعضاء متقاضی (مدیر عامل، هیئت مدیره، بازرسین و شرکاء) نباید کارمند دولت بوده و همچنین نباید مشمول ممنوعیت مداخله در معاملات دولتی و یا ممنوع المعامله باشند.
  • چنانچه در هر زمان، خلاف واقع و جعلی بودن اطلاعات وارد شده محرز گردد، بلافاصله امتیازبندی انجام شده لغو گردیده و تامین کنندگان خاطی علاوه بر قبول مجازاتهای قانونی در لیست سیاه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران قرار خواهند گرفت.